| A0n1mUL a întrebat:

Raman corigent la biologie straight face am un 4 si un 3 dar 3-ul nu este inca trecut in catalog urmeaza sa il treaca poimaine.
nu invat prea bine la biologi ce sa fac ca sa scap de corigenta. cum sa invat mai usor sunt clasa a-IX-a si ne asculta din meioza mitoza si ereditate si chestile asta.ma tem sa nu raman caci o sa ma certe tata de o sa mor ce sfaturi imi dati? du funda.

1 răspuns:
| derpina a răspuns:

Nu e greu deloc, daca ai un pic de vointa si te uiti peste lectii o sa vezi ca is chiar interesante. ati facut probleme de genetica? daca da, poti sa exersezi facand probleme cu exemple din familia ta. altfel o sa intelegihappy