| SalutBunaLarevedere a întrebat:

RASPUNS URGENT, VA ROG! Daca sterg o conversatie de pe faebook mesajele dispar si de la persoana cu care am vorbit?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU! Dispare doar ce ai scris tu. Tu poti sterge doar mesajele scrise de tine. Persoana cu care ai vorbit trebuie sa si le stearga si ea.
Bafta!

| Piticiubeşteciocolatacaldă a răspuns:

Îmi pare rău dar, nu. Trebuie să le şteargă şi persoana respectivă, dacă ai o problemă încearcă să discuţi cu ea-el, şi să rezolvaţi asta.
Te pup!
Pa, pa.

| SalutBunaLarevedere explică (pentru Piticiubeşteciocolatacaldă):

Dar daca il blochez nu ii mai apare poza mea, doar numele, nu?

| Piticiubeşteciocolatacaldă a răspuns (pentru SalutBunaLarevedere):

Dacă îl blochezi, nu o să te mai ' întâlnească ' să zic aşa, deloc pe facebook. Şi nu, nici fotografia ta nu o să îi apară. Dar grăbeşte-te, conversaţiile pot fi foarte uşor citite. Succes, ai nevoie!