| Here4u a întrebat:

Cum se sterge o conversatie de pe mess? Adica am vorbit cu cineva ceva, si acum as vrea sa sterg mesajele alea happy
Help! Multumesc anticipat!
O primavara frumoasa, tuturor!

5 răspunsuri:
| WhiteLore a răspuns:

Nu poti...

| Nezura a răspuns:

Apeşi pe convorbire şi dai pe coşul de gunoi, fundă?

| Here4u explică (pentru Nezura):

Unde e acest cos? happy

| Nezura a răspuns (pentru Here4u):

Pe yahoo mail...winking

| andreeqw a răspuns:

Deci sus la messenger ai contacts. Dai click acolo si vei gasi in lista conversation history. Click apoi o sa iti apara o casuta cu toate conversatiile. Dai click pe aia pe care vrei s-o stergi, si vezi ca in dreapta sus, la casuta ai un cos de gunoi. Dai pe cosul de gunoi- delete si gata. Sau pe yahoo mail cum ti s-a mai spus.