| justbleahh a întrebat:

Raspuns urgent! vrreau sa stiu cum pot scapa de cosuri si puncte negre! va rog.am incercat tot felul de masti naturale. din reviste si asa mai departe dar niciun rezultat...va rog m-am saturrat de ele vreau rasp. urggent
dau si fundita si vot!

Răspuns Câştigător
| Anabele a răspuns:

Fa o baita cu aburi, punand cateva falii de lamaie in apa fierbinte, pui fata desupra acoperindo cu un prosop, stai cateva minute si apou scoti punctele negre si te dai cu o crema hidratanta. In cazul cosurilor mai bine sa le lasi sa se usuce, fara sa le atingi. Sau poate ai acnee, de asta mai bine sa mergi la un cosmetolog. Funda?

4 răspunsuri:
| sweetlady99 a răspuns:

Paii, eu am folosit Eritroacnol, si a functionat cat-de cat, si sunt multumita happy. Fundaa? puppy dog eyes

| justbleahh explică (pentru sweetlady99):

Pai si cam cat costa? si nu are efecte secundare? tie cine ti l-a recomandat?

| sweetlady99 a răspuns (pentru justbleahh):

Nu este prea scump. L'am luat cu 8 lei happy Si nu, nu are efecte secundare happy Il folosesc cu incredere, ptk farmacista mi la recomandat smug>

| justbleahh explică:

Sweetlady si cat a costat?smug