| bluebird96 a întrebat:

Recent i-am spus baiatului pe care il plac ce simt pentru el (pe mes) El a zis ca nu simte acelasi lucru pentru mine. E de la scoala mea. Sufar enorm, nu mai pot sa ies in pauze de frica ca dau ochii cu el. Ma simt groaznic. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| AlexTPU13 a răspuns:

Fă-ţi curaj. Nu îţi fie frică. Toţi am trecut prin asta! Noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi in pauza cu colegii/colegele, zambeste tot timpul(ii faci in ciuda), si cateodata cand stii ca e langa tine opreste-te din zambit si priveste-l indelung(dandu-i senzatia ca el iti opreste fericirea ).
Sunt un pic cam diabolica dar eu as face mult mai multe pentru a obtine ce vreau. Funda?