| ilovebillkaulitz15 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat cu mine din scoala. Nu il cunosc ca persoana si nici el pe mine. Nu am vorbit niciodata in realitate, doar ca il vad in pauze prin scoala. I-am spus ca-l plac pe mess iar el a zis ca-i pare rau, dar sentimentele nu's reciproce. Nu ma pot resemna. Sufar enorm. Au trecut 5 luni iar eu tot il iuesc. Cand il vad la scoala imi vine sa mor. Se uita ciudat la mine. De ce oare? Mentionez ca sunt emo. Oare de aia nu ma place si se uita ciudat la mine ? Mi-a zis ca nu-mi poarta pica pentru ca il plac. De cand i-am spus asta nu am mai vorbit deloc cu el. Ce e asta iubire sau obsesie ? Cum pot scapa de aceasta "boala" care ma doboara zi de zi ?

1 răspuns:
| sekretik a răspuns:

Salut.pot sa-ti spun doar ca sa-l uiti si sa-ti dai interesul de alt cineva sau ceva., in intrega lume nu este doar el.vei vedea si mai frumosi si sper ca sentimentele sa fie reciproce.stii doar ca adesea ori se intimpla ca in iubirea o persoana iubeste si una nu.succese