| BoooBear a întrebat:

Recent mi-am cuparat un telefon Samsung Galaxy Young 6312 cu Android de 4.1...Cum descarc aplicatii gen Pou, Subway surfers, Deezer etc...Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Mihaelazet8 a răspuns:

Ai nevoiie de internet la abonament sau cartela sau poti merge intr-un loc unde prinzi wifi, cred ca ai ..si intri in magazin si descarci. succes!

| BoooBear explică (pentru Mihaelazet8):

Nu stiam sigur daca am nevoie de net happy mersi mult

3 răspunsuri:
| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Buna!
Dupa GooglePlay, sau dupa site-un mobile9 (aici alegi modelul telefonului si iti da jocurile disponibile pentru acesta)
Pa-pa!

| dreteo01 a răspuns:

Faci un cont pe google play si gasesti aplicatiile acolowinking