| Anca95 a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste carti care sa ma ajute sa imi mai dezvolt intelectulbig grin

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Orice carte pentru ca fiecare e speciala in felul ei.

| AndraCB a răspuns:

"Alchimistul" - Paulo Coelho, "Vraciul. Profesorul Wilczur" - Tadeusz Dolega Mostowicz, "Angelica, marchiza ingerilor" - Anne & Serge Golon, "Viata lui Mihai Eminescu" - George Calinescu. Slava Domnului, ai de unde alege! Mergi la o biblioteca si cere acolo. Cele pe care le-am scris sunt foarte bune, iti vor placea!

| Addina a răspuns:

Carl sagan, Isaac asimov-autori.