| emilia a întrebat:

Relatati-mi povestioare hazlii/jenante legate de scoala, de prietenii vostri/prietenele voastre, de diferite situatii (nu conteaza, puteti sa povestiti despre orice ).
Istorioare care sa ne stirneasca interesul, dar care sa fie adevarate.
Funda + voturi!
Numai bine *!

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Pai odata tocmai imi luasem o bluza noua si avea 3 etichete pe ea si am tot zis sa le tai si le-am lasat acolo. iar dimineata asa somnoroasa cum eram am uitat sa le iau. in fn am ajuns la scoala si m-am dezbracat de geaca si exact cand treceam pe langa tipul de care imi placea au venit doi baieti de la a 3-a si au strigat in gura mare "uite-o cu eticheta pe spate" si m-am uitat in spate si tipul mi-a zambit si apoi am fost la baie si le-am taiathee hee

era iarna.am fost pana la magazin sa imi iau o ciocolata calda sa ma incalzesc. pe drum un coleg alerga pe hol si la un moment dat am varsat ciocolata pe baiatul din spate (:X) si m-am intors si i-am zis scuze si apoi s-a "suparat" pe mine si m-a luat in brate si m-am murdarit si eulaughing

eram intr-un cerc de prieteni si eram in club. o fata era cam beata si unul a vrut sa ii faca o gluma sa o deschida la curea si cum dansa lasciv in fata lui nu a observat si a ramas in chilotei si a doua zi cand i-am zis a inceput sa radalaughing

1 răspuns:
| alex5stelistu a răspuns:

Pai... incercam cand eram in a 7 a sa fac trucuri cu, creionul. Stii tu, de invarti creionul pe degete etc., si mi-a zburat creionul in fundul profesoarei si a ramas acolo. laughing Mi s-a scazut nota la purtare la 8. rolling on the floor