| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Intrebarea mea este adresata baietilor(e de dorit timizi,dar nu prea conteaza):cum va purtati voi intre voi,cu prietenii buni sau cei mai buni? Ce trebuie sa faca un baiat ca sa stirneasca interesul vostu si ca sa doriti sa comunicati cu el? Va rog foarte foarte mult cit mai naturat si cu mai multe detalii,stiu ca intrebarea e ciudata de la o fata,dar oricum, va rog foarte multr! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Pentru mine un prieten ideal ar trebui sa aiba simtu umorului, sa stie o boaba de engleza, si sa aiba un IQ decent.
Am un coleg de clasa cu care ma inteleg bine, de obicei glumim destul de mult, ne ajutam la nevoie gen teste, sala, bani(mai rar). Daca mai vrei sa stii ceva raspunde-mi.

Si ca sa imi starneasca interesul sa vorbesc cu el, ar trebui sa ii placa ce imi place si mie, sa fie deschis la o discutie si sa fie prietenos.

| adisuper a răspuns:

Glumeşti? Cam ce ai vrea să zic? mai bine îmi trimiţi prin mesaj id tău şi gata, că nici nu înţeleg ce vrei...