| allemyl a întrebat:

Repedee! Maine am un carnaval de Craciun la scoala, si trebuie sa ne costumam in alb si rosu,si fetele isi vor face unghiile rosii,too. Dar de dimineata trebuie sa merg sa ma impartasesc,e pacat daca merg cu unghiile facute? Va rog, raspuns direct, fara "scrie cumva in Biblie" etc. (Scuze categoria, dar imi trebuie raspuns cat mai rapid )

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi la ce popă mergi, să nu mergi la popa mîrlanu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar unghiile roșii le ai la picioare nu? Că popa nu vede prin cizme, nu e superman.rolling on the floor

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu e prea crestinesc...

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Cred ca da, dar nu sunt sigura, cauta pe net, poate gasesti! Mult Noroc!

| allemyl explică (pentru LoveIsForEverYoung):

Am cautat si...nimicc sad