| Tosario a întrebat:

REPEDEEE VA ROOG! DAU FUNDITAA Cine stie din ce fructe se pot face masti repede cum si cat timp le tin pe fata va rog repede :3 app scuze de categ

Răspuns Câştigător
| 25zuzi a răspuns:

Poti sa iei zeama de la cateva fructe si sa le amesteci cu iaurt...eu am incercat si chiar merita.(fructele pot fi de sezon sau ce preferi tuhappy

1 răspuns:
| Dia27 a răspuns:

Se pot face din suc de lamaie, avocado, suc de portocale ...cu ulei de masline e indicat sa le amesteci si le tii pe fata in jur de 10 minute...