| Sk1LLeR a întrebat:

HELP REPEDE. e pentru o prietena, ziceti scuze sa nu doarma acasa. e cu un baiat de ceva timp si vrea sa doarma la el. ma-sa stie de baiatu ala dar nu e de acord! repedeee! FUNDA

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Spui ca dormi la o prietena, mare chestie. Dar daca e maica-ta genul care te suna acolo si zice sa i-o dai pe prietena ta la telefon, ai incurcat-o asa ca mai bine nu te risti. O sa ai timp sa si dormi cu baieti de te saturi, te grabesti degeaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista scuze pentru ceva interzis de parinti, iar consecintele vor fii drastice in situatia in care fata va avea realtii sexuale.
Sincer, nu merita acest lucru!
Sa mai creasca si dupa 18 ani, poate sa se mute cu totul la iubitul ala!

| Mrlove2017 a răspuns:

Doarme la o prietena...dar daca are pana in 17-18 ani mai bine renunta la ideea asta