| BoBoKeL a întrebat:

REVIN CU O INTREBARE : Poate ca nu este locul potrivit pentru aceasta intrebare, vroiam sa intreb daca doreste cineva sa devina reprezentant Avon/Lady's/Oriflame sau Giada-Rome? Va pot raspunde la orice intrebare aveti in legatura cu aceste companii, cu inscrierea ca reprezentant sau despre ce beneficii poti avea.

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu doresc sa devin reprezentat.Mi se pare foarte dragut ca vrei sa ajuti oameni.Pa,pa