| anna_1849 a întrebat:

Revin din nou cu o intrebare si mai astept raspunsuri dau funda si puncte;)...arat asa : http://aneemaryy.hi5.com si as vrea sa ma tund nu foarte lung gen selena gomez inainte sa se tunda m-am gandit sa ma tund in scari sau in V alte idei si credeti ca mi-ar sta bine si cu breton ( in poze bretonul nu are foarte bine nu este filat pentru ca la inceput a fost drept). astept!:*

:X; x

:*

1 răspuns:
| Iulia8659 a răspuns:

Eu zic sa nu iti tai parul pentru ca poate iti va parea rau dupa elstraight face
acum thu hotarasti ce facistraight face