| CopiluNebunCuViseColorate a întrebat:

Rock vs Manele!
Ce >>preferatzi?::

Răspuns Câştigător
| silviu666 a răspuns:

Ce naiba frt? aleg 10000000000000000000000% ROCK decat sa aleg manele ce naiba vedetii voi la manele macar rocku te electrizeaza si daca voi vedeti cv "Satanic" la rock asta e asta inseamna ca noi suntem "statanistii" si asta e problema noastra da normal ca 35% asculta parizer si guta (puta) daca juma sunt numai de aia care nu stiu ce e muzicaa adv si gt... MA DOARE in *** DE MANELE BWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E ca si cum ai intreba: "Ce preferati inghetata sau rahat (turcesc, evident)?".
Normal, ca prima varianta.

| katy a răspuns:

Rock

| Adorable a răspuns:

Ascult Hip-hop, nu ascult nici manele nici rock.
Dar rockul te innebuneste, iar manelele chiar merg la o petrecere, indiferent de ce muzica ai asculta si te-ai lauda ca nu esti manelist si ca esti "cul"!
Vot pentru manele. Rockul este chiar stresant si satanic. happy

| Patricia a răspuns:

Doamne, ce raspunsuri au dat unii
Voi numai asta intelegeti prin "rock"?
Nebuni, satanisti, etc?
Daca nu stiti, nu vorbiti! Ce dracu?
Aleg rock!\m/

| cryssa a răspuns:

De ce compara oamenii rockul cu manelele?
v-ati tacanit la cap oameni buni?!?!
rockul este atat de coplex si placut iar manelele sunt niste boraciuni care, in mod normal, ar trebui sa iasa prin dos nu pe gurawinking

| winchesters a răspuns:

Buna
Nu cred ca poti compara...manelele...cu rock-ul
Normal ca aleg rock-ul:Xlove struck:X
Dar manelele nici nu se incadreaza in vreun gen muzical.
Pa-pa

| JaJe a răspuns:

Prefer toate genurile muzicale din lume chiar daca nu imi plac, numai sa nu fie manele sau alte genuri jegoase tiganesti!

PS: NORMAL CA ROCK!

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Ofc Roooock. ce intrebare!laughing

| CannbalCorpse a răspuns:

Frate. voi nu ştiţi ce a aia muzică bună! e logic, că 55 % veţi alege manele, iar restul rock
Rockeri nu sunt emo, cum zic "inteligenţi" mă şi ce înţelegeţi voi "Satanic" in rock
Frate sunteţi PATETICI!
Ascultaţi in continuare Florin Salam Afumat şi Guţă!

| RB26DETT a răspuns:

Rock n roll the classical mare fan rock uite iti dau id meu pe privat.

| DdDiX a răspuns:

Rock
rock
si iar rock...love strucklove strucklove struck

| Kta91 a răspuns:

Decat posedati aia de rokari mai bine manele...

| DanutsZaa a răspuns:

Nici rok nici manelelaughing

| dany5555 a răspuns:

Clar rock.

manelele nu sunt muzica straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult hip hop dar acum as alege rock-ul

| Чернобыль a răspuns:

Rock si Metal!
Urasc manelele atat de mult!
Keep Calm And Rock On!\m/

| Termopile a răspuns:

Nici una ambele sunt sunt cele mai proaste genuri muzicale

| sergiu1234 a răspuns:

Baaa! Aia care ziceti ca rock-ul este satanist. Ascultati piesa asta si dupa vorbiti. Sa nu va ia gura pe dinainte.
ROCK FOREVER!
http://www.youtube.com/watch?v=sMqNFAU0tOw

| Pigma a răspuns:

Asta depinde de gusturile fiecaruia. Dupa criteriile mele 35% din populatia Romaniei asculta manele, 12, 5% rock, restul procentajului impartindu-se celorlalte categorii de muzica.EU personal, desi nu sunt manelist, prefer manelele decat rockul.