| SadBoyForever a întrebat:

S-a blocat tableta si nu stiu ce pot face, eu nu o am de mult timp, cam de o saptamana, deci am umblat la ea azi de dimineata, si a mers insa apoi dupa ce m-am plictisit de umblat pe ea am oprit-o.

Iar cateva ore mai tarziu cand i-am dat drumul imi apare doar "booting please wait" ce sad pot face?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a răspuns:

Uita-te din urma la tableta este scris ''Reset'' si este un buton mic apasa acolo...
la mine la fel se blochaza din cind in cind tableta si asa fac...winking