| Andii_Andii_1994 a întrebat:

Salut.
Am o tableta Odys Neo S8 Plus si imi apare cand o aprind booting please wait si nu se mai intampla nimic, am incercat cu reset dar nu merge

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Daca tocmai ai cumparat-o, du-o inapoi (teoretic are garantie). E posibil sa fie vreo problema la sistemul de operare al tabletei, iar aceasta sa nu poata incarca fisierele ca sa porneasca.

| Andii_Andii_1994 explică (pentru PopAdrian):

Am dato la cineva sa mi-o faca, mi-a zis ca trebuie sa imi schimbe androidu pe ea ca s-a stricat

| PopAdrian a răspuns (pentru Andii_Andii_1994):

Mno, daca stie sa o faca foarte bine, te scapa de un mers la service. Sa speram ca o sa reuseasca. Bafta!