| SadBoyForever a întrebat:

S-a blocat tableta si nu stiu ce pot face, eu nu o am de mult timp, cam de o saptamana, deci am umblat la ea azi de dimineata, si a mers insa apoi dupa ce m-am plictisit de umblat pe ea am oprit-o.

Iar cateva ore mai tarziu cand i-am dat drumul imi apare doar "booting please wait" ce sad pot face?

2 răspunsuri:
| AndreeaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a răspuns:

Uita-te din urma la tableta este scris ''Reset'' si este un buton mic apasa acolo...
la mine la fel se blochaza din cind in cind tableta si asa fac...winking

Răspuns utilizator avertizat