| delutza13 a întrebat:

S-a facut la scoala o excursie cu toate clasele eu fiind noua la scoala mi-a fost putin greu sa ma acomodez, dar mi-am facut prieten neasteptat de repede.Am ajuns la locul unde trebuia sa fim si dintr-o data vine un coleg la mine si ma ia de mana.De atunci totul s-a schimbat...in bine pot spune.Insa in cealalta clasa este o fata la care ii place de "prietenul" meu si la mine in clasa mai este o fata la care, iar ii place de el.Acum cateva zile ma invita in oras., dar imi spune ca vin si celalalte doua fete.Eu i-am spus ca sunt de acord, dar el imi zice ieri ca celalalte 2 nu mai vor sa vina. Ce credeti era un pretext sa ma faca geloasa?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-ar putea sa se fi jucat un pic cu tine sa vada cum recationezi. Dar ai reactionat bine.

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sigur a vrut sa vada cum reactionezi, dar te-ai descurcat perfect.

| delutza13 explică:

Va spun ca este o iubire ca in povesti pot spune:X:X