| brunettegirll14 a întrebat:

... :-s Am 13 ani. si am un prieten de 1 saptamana. ne iubim foarte mult. dar am o problema.sad Parintii ma tin "sechestrata" in casa pentru niste note prOaste la scoala. straight face Nu mai sti ce sa fac ca sa-l pot vedea. Am plans foarte mult si am impresia ca nu ma mai intelege nimeni. Ei vor doar sa invat bine si atat. straight face Afara eu nu mai pot iesi pE mess abia ma lasa. Nu vreau sa fiu retrasa straight face Si nici nu vreau sa am prieteni imaginari straight face. Parintii mei au innebunit. NU mai stiu ce sa fac crying

Răspuns Câştigător
| Lord95full a răspuns:

Eo'in locul tau i-as zice lui mama ca daca nu ma lasa sa ies nici macar o ora afara seara, i-as spune ca nici eu nu as mai merge la scoala "Sa stau in casa " sa vad daca i comvine! Sa vedem care e mai tare la faza asta! Ca nu cred ca ar muri daca te-ar lasa macar seara afara! Eu am 15 ani fata de 13 ai tai! Dar eu sunt baiat fata de tine si cred ca duci viata frumoasa fata de mine! Nu trebuie dect sa ridic putin tonul la mama si imediat plec! Dar te sfatuiesc sa nu faci ca mine! kiss

8 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Va iubiti foarte mult dupa 1 saptamana? confused rolling on the floor vai de capu tau

| Anonima307 a răspuns:

Jet proasto! copchila mai dobitoaca ca tine n-am mai vazut!

| katrin7727 a răspuns:

Buna e naspa dar eu chiar as face urat as tipa as ameninta si pana la urma mas vedea cu el as iesi pe furis sau leas spune ca am cu oo ora mai mult in fiecare zi si in ora aia as sta cu el zau succs

| brunettegirll14 explică:

Da faii` asta anonima. straight face Ne cunoastem de mai mult timp phbbbbt t bagi tuu` repede.capatsanoaso happy

| brunettegirll14 explică:

Ma sperii. Si Nu te mai baga sg in seama. happy (anonima.chatterbox)

| brunettegirll14 explică:

Intrebarea era la misto laughing da mersi oricum pentru raspunsurihappy am vrt s vad cum funktioneaza site`u big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iei note mai bune dar te poti vedea cu el si la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraeroooo ai 13 anii nu-i normal sa ai prieten vaiii de capuul tauuu