| Actaar a întrebat:

S-ar putea sa nu imi incheie media la sport pe semestrul I, in acest caz este posibil sa raman pe vara?
Si daca da, ce o sa ma puna profu' sa fac la vara?

2 răspunsuri:
| veronel16 a răspuns:

Eu iti recomand sa il rogi pe tatal tau sa se duca sa vorbeasca cu proful respectiv.Sigur o sa ajunga la o intelegere.Ai incredere in parinti, ei sint cei mai apropiati oameni care te pot ajuta. Succes!

| Actaar explică (pentru veronel16):

Da as face asta Dar profesorul cu pricina este tot odata si director si imi e frica sa nu dau in alt ceva.
Parintii mei atiu de situatie.