| BabyPink a întrebat:

Să combatem violenţa!
http://stirileprotv.ro/......i/60403827
Sunt şocată! :|

Răspuns Câştigător
| hrdcore a răspuns:

My god asta nu poate fi clasificata ca si violenta, oare unde naiba au fost crescuti copii aia?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Degeaba se fac campanii peste campanii daca nu se iau masuri practice in scoli si mai ales daca cei implicati nu sunt pedepsitiraised eyebrows
Mai mult ca sigur vor face la fel data viitoare

| Malvina24 a răspuns:

Si eu am ramas socata! nu-mi vine s cred ca e posibil asa ceva!

| Zâmbărici a răspuns:

Pfff ce lasi erau ceilalti copii, au vazut-o fara putere si dadeau ca brutele.
straight face

| georgiana a răspuns:

Vai Doamne! Si eu care credeam ca numai la noi in tara se petrec asemenea grozavii.Trist,dar adevarat.Sunt de accord cu tine.Sa spunem nu violentei!

| Maia a răspuns:

Omg straight face. La mine in scoala chiar a fost o activitate impotriva violentei care pe moment a dat rezultat, nu se mai auzea de nici o "paruiala" insa apoi, dupa ce a trecut febra cu activitatea asta iar s-au dezlantuit unii straight face. Pe bune va zic si nu vreau sa jignesc pe nimeni dar unora le trebuie consiliere psihologica pentru ca se enerveaza din orice si au niste reactii violente iesite din comun.

| larrii a răspuns:

Doamne fereste ...nu am mai vazut asa ceva straight face
saraca fata. copii needucati.

| BabyPink explică:

@hrdcore prin junglă probabil.Altfel nu-mi explic[straight face]

| thealc a răspuns:

Violenta face parte din natura omenesca... un incident la care am fost martor http://www.jurnal.tvsatrm.ro/2009/10/27/bataie-la-liceu/

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Doamne! sad. Cat de rai pot fii unii.:-s. Apropo de chestiile astea, am vazut si eu la scoala la mine, pe unu care le arata tuturor un filmulet pe telefon, si se lauda, ca la batut pe un baiat din clasa de la el. Am ramas socata cand am vazut videoul ala sad. Imi venea chiar eu sa-l bat pe nemernicul ala. Cum putea sa se laude de fapta lui? Iar baiatul ala, era genul de tip care era la locul lui, invata bine, respecta pe toata lumea, si ei il batjocoreau.sad. Si cat despre filmuletul acela, cum poti bate pe cineva cu scaunele si bancile? e revoltator! x(. Biata fetita sad.

| blunts a răspuns:

NU VIOLENTEI.
Ce copii idioti.
Si eu sunt socat

| ana1995 a răspuns:

Of, Doamne. Nu stiu ce e in capul copiilor astora.

| Cryzy a răspuns:

Doamne, cat de cruzi pot fi oamenii.
Nici nu pot sa-mi imaginez cum s-a simtit fetita aceea sau parintii ei cand a ajuns acasa.

NU violentei.

| Vlafo a răspuns:

Am zis ca le-am vazut pe toate dar asa ceva e de nedescris, tineretul din ziua de azi, au mania razbunari si nu sunt constienti pe moment ca fac foarte rau. Nu stiu de unde vine chestia asta, atata mancatorie, atata rautate si vrasmasie intre oameni. Chiar ne trebuie noua asa ceva?, de ce nu putem sa ne ajutam ca frati si sa fim uniti la lucruri bune? Pacat de noi si de pamantul asta pe care ni l-a dat Dumnezeu. Trebuie sa fim mai buni si sa nu ne lasam dusi de furie si rautate!