| larisa_8487 a întrebat:

Inca sunt socata! azi a murit si "faptuitorul"(vecinul >meu)=http://stirileprotv.ro/......bacau.html cum comentati? eu una cred ca poate e mai bine asa, nu-si mai chinuie familia atatia ani in care ar fi fost in puscarie(mama sa e bolnava la pat) m doare sufletul pentru tragedia din familia lor! el ar fi trebuit sa plateasca pentru ceea ce a facut dar poate isi va primi pedeapsa acolo sus! maine merg la inmormantare, toti de pe scara suntem efectiv socati, mai ales ca el era o persoana atat de linistita, respectoasa, atat de normala:|... dumnezeu sa-l ierte!

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Numai Dumnezeu stie adevarul, pacat de tineretea lor. Dumnezeu sa-i ierte!

| Dan a răspuns:

Pax Domini.

| albastrel a răspuns:

Doamnee fara cuvinte!

nu stiu ce este in mintea celor care ucid crying... D-zeu sa il odihneasca si sa-l ierte!

| viki a răspuns:

Imi pare rau de el, dar mai rau de fata pe care a omorat-o.straight face

| viki a răspuns:

Mai bine zis, pe care a macelarit-o.

| WhiteWings a răspuns:

Si pe mine m-ai socat sincer.cu siguranta va plati pentru greseala facuta. dumnezeu sa-l ierte

| amalyutza a răspuns:

De-a dreptul socant :O.cate se pot vedea in ziua de azi.atatea crime.nu stiu.numai ei ce a fost... dar totusi.si iubitul sa iti faca asa ceva? biata fata e a mai ramas... dar el n. uff.:-

| amalyutza a răspuns:

Oooop--nici fata:-

| amalyutza a răspuns:

Deci fetelor aveti grija cu cine sunteti.winking...nici intr-o viata nu poti cunoaste o per sau dc e in stare.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Am citit o data ca inainte, daca se nastea cineva, sa plangea, daca murea cineva se radeau, erau fericiti pentru ca nu mai trebuia sa se chinuie.
Asta e scopul vietii, cu totii o sa ne ducem odata.
Nu fi trista, asa e viata.
Dumnezeu zice ca e mai bine asa si El stie ce face.
Bafta.

Bybye happy