| Annaa_4696 a întrebat:

Sa incepem cu inceputu'.

In toamna trec in a5a si o sa dau examen de admitere la liceu.

In vara dau examenul. Ce sa fac? Am o groaza de emotii. Am inteles ca dau la romana si la mate. Eu sunt varza la altele. Nici nu stiu subiectelelaughing. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Paiiii ia caietele in mana si invata tot ce ai facut pana acum la scoalawinking
Daca vrei sa intri in liceul ala... pune mana pe carte!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Cum naiba sa te muti la liceu? Ai de facut 8 clase in generala, mai nou 9. straight face Nu pricep... te rog sa ma lamuresti! Nu lua mesajul in nume de rau.

| Annaa_4696 explică:

Ma mut la liceu Roberto pentru informarea tawinking.

| JustForU a răspuns:

La sfaritul clasei a 8-a dai Admitere la Liceu...nu intr-a 5-a rolling on the floor

| steffy13 a răspuns:

Aaa... nu stiu...invata!