| anonim_4396 a întrebat:

Sa ma bag in seama cu prietena fostei? Ceva sfaturi plz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părerea mea și nimic mai mult: bagă-te că n-ai nimic de pierdut.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, e un gest oribil. Macar atata respect ai pentru fosta.

| devilshelp a răspuns:

Daca e prietena ei cea mai buna oricum nu o sa accepte. Daca e o simpla prietena poate ai sanse, dar probabil ca le vei distruge prietenia, cum a zis si Strongerthanyou1. Daca inca mai tine la tine, dar te-a ranit probabil ca o sa fie afectata daca faci chestia asta. Bine, eu nu stiu ce ti-a facut deci nu pot sa iti spun ca esti nesimtit daca vrei sa o faci

| Strongerthanyou1 a răspuns:

Clar nu! Vei distruge prietenia ambelor fete, foata te va ura si mai mult, iar prietena ei isi va face o parere foarte proasta despre tine si va considera ca asa ii vei face si ei la un moment dat, asta cu siguranta! Plus ca lumea te va privi intr-un mod cam dezavantajos!

| anonim_4396 explică (pentru Strongerthanyou1):

Pai nu mi pasa ce spune lumea + ca nu mi pasa ce zice fosta, ea inca tine la mine dar nu a stiut sa ma tina aproape, si a batut joc de mine, plus ca, imi cam place colega ei?

| Strongerthanyou1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa zic! Daca acea colega a ei nu ii este prietena, probabil va accepta! Dar stii bine ca in ziua de astazi, prieteni adevarati sunt foarte rar! Dar sa stii ca ii faci mult rau fostei! Oricum, tu fa ce simti, dar nu garantez ca te vei simti si ok dupa!

| Strongerthanyou1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum si-a batut joc de tine, dar mai tine la tine?

| anonim_4396 explică (pentru Strongerthanyou1):

Da, cam asa ceva, e complicat

| Strongerthanyou1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, nu stiu ce sa zic, dar sigur o vei rani si mai tare

| anonim_4396 explică (pentru Strongerthanyou1):

Mi se rupe mir ca o ranesc laughing)))), si ea m-a ranit si n a mai zis nimeni nimic si asa m-a lasat, roata se intoare?

| Strongerthanyou1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca zici ca si ea te-a ranit, nu stiu! Nu stiu despre ce e vorba mai concret!