| antipar a întrebat:

Sa ma epilez? Daca da, cum? unde? Nici nu mi-am facut majoratul insa, burta imi este acoperita 50% cu par negru, pe langa buric ajungand cu lungimi mari.

Răspuns Câştigător
| emillie a răspuns:

Da, epileaza-te. Nu e vorba de majorat, insa trebuie sa arati bine si in primul rand sa te simti bine in propria piele, deci daca simti nevoia fa-o pur si simplu. Cum? Asa cum te epilezi in celelalte zone ale corpului, cu crema, ceara, epilator. Poti face asta si singura acasa cat si la un salon, ambele variante sunt foarte la indemana.

5 răspunsuri:
| amanda33 a răspuns:

Sfat : costa 60-150 lei epilarea la salon. du-te acolo nu te arunca cu capul inainte

| Dariana a răspuns:

Pai daca te epilezi pe burta o sa. ti creasca si mai mare, dar daca tu vrei neaparat da epileza.te.pai incearca cu o crema depilatoare de la Veet.Sau poti sa incerci cu apa oxigenata, se va face blond parul si nu prea o sa se mai vada.happy

| icebaby_3743 a răspuns:

Ar fi bine sa apelezi la un salon de frumusete si sa ceri sfatul de la specialist cu experienta in asa domenii, si nu ar fi de dorit sa faci asta acasa de una singura, deoarece iti poti irita pielea si parul va creste din ce in ce mai des si mai repede...asa ca ai grija ce faci, mult succes

| antipar explică:

And if i'm a boy?:-))

| antipar explică:

And if i'm a boy?:-s