| Ofiintă a întrebat:

Sa o luam de la inceput:

Parca simtzeam lucrul ca baietii sunt indiferentzi fata de fete si nu se indragostesc niciodata(foarte rar) pentru ca sunt dragute si au de unde alege
Inainte cu un an nu stiam acest lucru, am crezut ca un baiat o sa ma placa pentru felul meu de a fi ( constitutzia fizica, personalitatea strict stilul meu) dar m-am inselat, un baiat nu se uita la aceste calitatzi ale unei fete numai ca este pur si simplu o fata si daca as incepe o relatzie cu un baiat acela ar fi avut inca zeci de relatii cu alte fete foarte diferite de mine... Deci dupa ce ne chinuim noi fetele sa aratam bine sa nu fim ca si celelalte fete ci diferite in felul nostru daca un baiat nu observa decat ca esti fata si ca esti geamana cu fosta lui iubita pardon fostele
Ce jalnic
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Dah, asa e, numai sa fie genul feminin si sa fie cat de cat prezentabile. Foarte patetic!

5 răspunsuri:
| Ofiintă explică:

@beatrice vorbim in general
este de inteles ca unii baieti intr-adevar pun suflet intr-o relatzie dar foarte rar se mai indragostesc si ei in schimb majoritatea baietzilor nu neaparat ca se folosesc de o fata dar nu observa calitatzile importante ale fetei numai ca este o fata ok happy
sa zicem
Vorbim in general si multe fete au aprobat faptul ca e dificil sa-ti gasesti un baiat care sa te iubeasca la fel de mult si nu e vorba de masculinitate

| Gagikaru a răspuns:

Eu sincer ma indragostesc foarte repede! si daca mi se pune pata pe cineva nu ma lasa pana nu o cuceresc dasr fiecare are personalitatea lui aprte baftaaaaaa!

| beatrice_2339 a răspuns:

Hmm. Eu una cred in dragoste. Este firesc, ca femeile \fete sa se indragosteasca si sa sufere mai mult, asa suntem noi, senseibile. Nu toti baietii sunt indiferenti, doar ca ei, vor sa isi arate masculinitatea si sa nu planga daca o fata se desparte de el, sau adica are vreo problema. Da, sunt si baieti` care aleg sa aiba o relatie cu o fata doar pentru calitatile ei fizice, dar se intampla asta mai rar. Baietii da, sunt poate mai exigenti, dar sunt ferm convinsa ca si ei pun mult suflet intr-o relatie. Chiar daca asa par ei, poate ce simt ei e cu totul diferit. Poate ca noi, fetele ar trebui sa ii intelegem si pe ei, sa nu mai fim geloase. aa si orice baiat vede cu totul' altceva la fiecare fata. Nici fosta, nici actual nu sunt indentice.
Sper ca te-am ajutat cu ceva! :*

| TeenWolf a răspuns:

@beatrice ai perfecta dreptate big grinwinking Mai ales cu finalul "Chiar daca asa par ei, poate ce simt ei e cu totul diferit. Poate ca noi, fetele ar trebui sa ii intelegem si pe ei, sa nu mai fim geloase. aa si orice baiat vede cu totul' altceva la fiecare fata. Nici fosta, nici actual nu sunt indentice.
Sper ca te-am ajutat cu ceva!"
@sexicika daca tie ti s-a intamplat asa ceva cu 1 baiieat asta nu inseamna ca toti baietii sunt la fel tongue

| jack2012 a răspuns:

Eu sunt baiat si ei bine acum vreo 7 ani am avut si eu prima mea relatie de dragoste si singura relatie, pentru ca dupa aceea m-a durut atat de rau sufletul incat mi-a fost teama sa mai fac eu primul pas.