| TCristi a întrebat:

Sa spunem ca sunteti o fata si este majoratul vostru, ce cadou ati vrea sa primiti? Bugetul este cam de 400 de lei, m-am gandit la o rama foto digitala, plus inca ceva, dar nu stiu sigur daca o rama foto digitala ar incanta-o, voi ce credeti? Ce idei aveti? Inca ceva, sunt contra cronometru, maine seara e ziua ei.

Răspuns Câştigător
| emydaisy a răspuns:

Este bun o rama foto digitala.T-eai gandit la niste bijuterii.Cum ar fi un inel sau un lantic.Intr-o cutie frumoasa de bijuterie.La fete la plac bijuteriile.Si costa mai putin de 400 de lei. Funda?

2 răspunsuri:
| emydaisy a răspuns:

Si o rama digitala este buna.Dar te-ai gandit la bijuterii? Poate ai cumperi un lantic sau un inel.Noua fetelor ne plac bijuteriile.Si costa mai putin de 400 de lei.

| kindofart a răspuns:

Pai depinde foarte mult de pasiunile pe care le are... Ce ii place sa faca? Ce apreciaza cel mai mult? Daca n-o cunosti foarte bine mergi pe bijuterii, n-ai cum sa dai gres.