| Alessandraaaa a întrebat:

Sa vedeti, cum va povesteam zilele trecute; Cineva a schimbat parola de messenger al unei fete care este certata cu mine, si stand eu pe mess ma trezesc cu un mesaj... dami parola de la mess inapoilaughingam ramas asa :Osi dupa facea "tu stiai ca pentru schimbatul parolelor se face puscarie?"laughinglaughinglaughing[buna asta]n-am jhtiut ce sa-mi m-ai zis si am lasat-o! voi ce parere aveti?happyhappyhappy

sau credeti ca se poate face puscarie din prostii din astea? eu nu i-am schimbat-o dar de curiozitatehappy

fundita:X

Răspuns Câştigător
| geoox550 a răspuns:

winkingwinking
foarte tarelaughing...

nu cred ca se poate face puscarie dintr-un joc de asta pe messlaughing...
nimeni nu se uita dupa asa cevalaughingoh go onoh go onoh go on

:X

3 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Nu se face puscarie decat daca esti un mare hacker si intri in cont de yahoo la lume fara sa stii parola. Si eu am aflat din inatamplare parola unei colege (cand am fost pe la ea si-as scris si id si parola in acelasi patratel). Deci nu e nimic ilegal.

| mhg a răspuns:

Nu se face puşcărie.

| Alex0194 a răspuns:

Vai de mine, ce ai facut? Iei cel putin 15 ani de puscarie pentru acest gest. Pai se poate sa faci asa ceva? Nu uita data viitoare bratul lung al legii. Poate scapi totusi daca ia noroc si vreo 2500 de euro. laughing Nu cred ca e posbil, poate daca spargi calculatoarele bancilor sau de la nasa dar o biata parola de mes nici nu intra in discutie. Dar sincer, chiar nu va intelesg de ce tot vreti sa faceti cu parolele altuia... credeti ca gasiti comoara spiridusilor?!