| anonim_4396 a întrebat:

Au vreo semnificatie orele fixe, zilele trecute vorbeam cu o fata pe care o cunosc de la gradinita pe mess si de odata mi-a zis ia uite e 12 fix, credeti ca are vreo semnificatie?

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

N-are nimic. Cum e ora 13 13 minute 13 secunde, etajul 13, apartamentul 13, 13 ani. Sunt niște numere. N-au cum să te influențeze.

| andtim a răspuns:

Nici o semnificatie. sunt doar chestii inventate de oamenii idioti pentru oamenii idioti... probabil ca tipa vroia sa-ti spuna ca te iubeste, dar o dadea pe-a grea cu orelewinking

| madalin0493 a răspuns:

Se spune ca daca te uiti la ora fixa, persoana pe care tu o placi, te iubeste, sau cel putin asa am auzit si eu pe la altii. personal cred ca nu au nici o semnificatie happy