| starbaby a întrebat:

Sal all! Din contra am intrat pe acest site, ca sa aflu si eu cate ceva despre fete. Sunt cu o fata de 4 luni si nu stiu daca chiar ma iubeste/place ca si mine. Cum fac asta sa aflu daca chiar ma place? Sunt disperat... Scz, astept cat mai rapid raspunsuri.

3 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Ghivol. e o diferenta intre a placea si a iubi happy.
cu siguranta te place daca a stat si sta cu tine de 4 luni.
nu mai fi disperat, n-ai de ce.
cat despre iubire... ei bine e un pic mai complicat. conteaza si varstele si experienta ei in materie de asa ceva.
iti recomand un film. e bun daca nu prea sti despre sexul feminin: "Hitch". [nu ca noi am sti...]

| iReal96 a răspuns:

1.intreab-o
2.cand esti cu ea pe strada uita-te la o alta fata.si daca te place iti spune : " nesimtitule esti cu mine si te uiti dupa altele"laughing
3.esti destul de fumusel nu cred ca nu te placelaughing

| Offelia a răspuns:

Întreab-o pur și simplu, nu te complica. Plus că dacă pe bune te place, n-o să aibă probleme să-ți răspundă. Dacă nu te place prea mult, o să se codească.