| ionut_8527 a întrebat:

Cum pot sa aflu daca unei fete ii place de mine? Raspunsuri plzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu
te duci la ea si ii zici fata mea uh sti ca mie imi place de tne ?ce e greu?/daca e timida tot o sa recunoasca ea candva tongue

9 răspunsuri:
| mika a răspuns:

O intrebihee hee. ce parere are despre tine scurt big grin

| Metaler a răspuns:

Man... daca se comporta frumos cu tine si vrea sa stea langa tine.sau...ca sa fii sigur intreab-o pe una din prietenele ei doar ca trebuie sa fii si tu prieten cu ea ca daca nu te da in gatwinking
Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu
te duci la ea si ii zici fata mea uh sti ca mie imi place de tine? ce e greu?/daca e timida tot o sa recunoasca ea candva tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci si o intrebi personal. e fff simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cu raspunsu fata in fata a fost simpla am fcto de multe ori oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se uita mereu la tine... ce ie asa de greu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de o fata din clasa mea uneori se comporta frumos cu mine alta data ma tot tachineaza tongue, si nu stiu ce sa cred despre ea...si uneori nu sunt sigur dar tot incearca sa se aprprie de mine ce sa fac plzzz(e genu mai sensibila)

| mariacool a răspuns:

Vezi cum se uita la tine

| andreea_9813 a răspuns:

Sall eu sunt fata si un baiat ma priveste frumos, se comporta frumos cu mine va rog dati-mi si mi niste sfaturi ca sa isi dea seama ca imi place de el plzz apropo va puteti dea seama daca va place o fata dupa felul cum se comporta cu voi, dupa cum va priveste, dupa cu vb cu voi, daca stie sau se intereseaza de anumite lucruri despre voi si daca vreti sa stie ca o placeti ar trebui sa faceti ce am scris mai sus logic, nu?