| edy_8670 a întrebat:

SAL aLL TPU. O lectie unele fete sunt mincinoase am avut de aface cu asemenea fete credeti-ma, nu faceti aceiasi greseala ca minewinking. SCZ la fetele care nu sunt asawinking

1 răspuns:
| Adelutza_8961 a răspuns:

Sunt si fete si baieti mincinosi.Toti trecem prin asta...pentru ca sunt multe peroane false...care se gand doar la ei si nu le pasa ca fac rau altora.Lumea i reasad cand dai de o pers calumea. tine de ea bine. Sunt pe cale de disparitie.