| RAY a întrebat:

De ce sunt fetele mincinoase?

Răspuns Câştigător
| NotToday a răspuns:

Barbatii n-ar fi porci daca femeile n-ar fi curve!

11 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Pentru a nu fi ranite. Sa obtina ce vor. Sa protejeze pe cineva drag. Si mai mintim pentru ca pur si simplu nu vrem sa ne destainuim tuturor, cred ca intelegi.

| Felys a răspuns:

Nu este o regula asta, si barbatii sunt la fel de mincinosi, in aceeasi proportie cu fetele

| BeautifulAngelOana a răspuns:

1.Nu toate fetele sunt mincinoase!
Exista fete care mint de cand s-or nascut, iar altele mint ca sa obtina ceea ce vor sau pentru a scunde adevarul care probabil e unul dur.
Cu siguranta o sa gasesti o fata care nu o sa te minta! Si eu ca fata am observat ca mai nou majoritatea fetelor mint, ma rog, e o chestie idioata! Bafta! Sper ca te-am putut ajuta:*

| loverboy111 a răspuns:

Ca sa faca rost de ce vor rapid.

| EmmaShefferd a răspuns:

Fetele mint pentru ca e singura metoda ce le ajuta sa isi atinga scopul.

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Nu toate fetele sunt mincinoase. Iar cele care sunt, o fac ca sa protejeze pe cineva drag. Pe ele.

| mateicoca a răspuns:

Ce intrebare... daca o fata a mintit nu inseamna ca fetele sunt mincinoase...

| Kattth a răspuns:

Pentru ca si barbatii sunt porci.

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru Kattth):

laughing esti amuzanta raulaughing spui totul pe fatalaughing super tare :*

| Copiliţă a răspuns (pentru NotToday):

- Nu toate femeile sunt "curve" asa cum nici toti barbati sunt porci! -__-'

| NotToday a răspuns (pentru Copiliţă):

Bun. Nu e frumos sa generalizam...

| NotToday a răspuns (pentru Kattth):

Barbatii n-ar fi porci daca femeile n-ar fi curve!