| nyna a întrebat:

am 14 ani, 1, 65m inaltime si 50kg...doar ca eu as vrea sa mai slabesc, chiar daca toata lumea imi spune ca sunt normala asa... e bine asa sau ar mai trebui sa slabesc?

7 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Nu mai trebuie sa slabesti, esti bine asa happy

| liveincolors a răspuns:

Eu zic ca e bine asa cum esti. Daca te mentii asa, e perfect.

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Este foarte bine asa cum esti

| Ralluca96 a răspuns:

E super. si eu am 1, 60 si am 53straight face. vreau sa ajung la 48 de kg smug. da la tine e bine. happy

| DianaB a răspuns:

Nu este necesar sa mai slabesti, pentru inaltimea ta, ai greutatea ideala.doar nu vrei sa fii skinny, ca se cauta fetele cu formewinking

| SexySpeed456 a răspuns:

Http://www.dietetik.ro/......calculator Uite aici. Tu ar trebui sa ai 58 de kg, acum esti subponderala. :| Si mai vrei sa slabesti? Mai bine stai asa. :)