| rares16 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa mi se rupa acea "ata" de la penis. Am incercat sa trag foarte tare de penis... Cum as putea scapa de "ata"?

Răspuns Câştigător
| Marex a răspuns:

Prin masturbare decat scoti acel lichid alb... Acea ata se va rupe la primul contact sexual ( Adica cand ti-o suge una sau ii bagi p*** in p**** sau c*r ). Alta modalitate ar fi dar asta se face numai cand te nasti. Tatal tau ii cere doctorului sa iti taie acea ata ca cica acolo e ceva igienic nu stiu. Sper ca ti-am fost de folos :-)

6 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Dar cu ce te deranjeaza asa de tare ata?
Ea se rupe doar la primul contact sexual.
Las-o acolo si atunci cand vei face prima data sex vei scapa si de ea.

| Panteryas a răspuns:

Se va rupe la primul contact sexual.
Nu incerca sa faci tu asta acum.

| rares16 explică (pentru Panteryas):

Nu se poate si prin masturbare?

| Marex a răspuns (pentru rares16):

Prin masturbare decat scoti acel lichid alb... Acea ata se va rupe la primul contact sexual ( Adica cand ti-o suge una sau ii bagi p*** in p**** sau c*r ). Alta modalitate ar fi dar asta se face numai cand te nasti. Tatal tau ii cere doctorului sa iti taie acea ata ca cica acolo e ceva igienic nu stiu. Sper ca ti-am fost de folos :-)

| IgoToHellForThis a răspuns:

In primul rand se numeste preput si il poti taia cu foarfecuta daca nu iti reuseste suna la 112.

| rares16 explică:

Nu se poate si prin masturbare? :d