| SteauaROsie a întrebat:

Sal,
am avut o relatie cu o fata,
relatia s a incheiat cam de revelion,
ea si a gasit pe altu intretimp,
ea tot cauta sa ma cicaleasca,
eu nu mai simteam nimic pentru ea.
intr o zi mi a zis ceva
ce m a facut curios, ce m a starnit,
seara am sunat o insistent
ca sa i cer socotealalaughing
chestia e ca ea era cu prietenul ei,
nu prea ma interesa asta.
vroiam doar sa ma lamureasca cu ceva.
ea s a enervat,
si m a facut in toate felurile.
prost, handicapat, urat-cine se uita la tinelaughingrolling on the floor
am avut un moment de pauza dupa ce mi a zis chestiile astea.
ma gandeam: oare sa continui discutia,
daca cedez, o sa ma simt naspa,

asa ca i am raspuns cu aceiasi moneda,

i am zis:
ok, bine. tu nu te uiti la tine, ca esti varza, date n frantza de stramba,

daca ma mai suni iti rup capul,

apoi am completat cu.
nu conteaza felul cum arati, fiecare e frumos in felul sau.
ea:da. asa e.

ea mi a dat mesaj a 2 a zi,

in mesaj mi a scris:
te rog sa raspunzi la telefon, ca vreau sa vorbesc ceva cu tine.

ok

m a sunat,
ea:imi pare rau pentru ce ti am zis aseara,
te rog sa ma scuzi,
eram nervoasa...

dupa parerea mea
cat timp am fost cu ea nu am gresit cu nimic in fata ei,

eu zic ca a fost numai vina ei,
i am zis sa nu ma mai sune,
sa uite de numarul meu,

dar nu m a ascultat

ce sa mai cred de aici,

din cauza ei, am ajuns sa urasc fetele,
sa le umilesc,

eu zic, ca fosta ii cam proasta,

voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Multi sunt in cazul tau ca au ajuns dupa unele relatii de genu sa priveasca altfel fetele... parerea mea ca fata era putin confuza... poate nu sa obisnuit cu actualul, poate se mai gandeste la tine happy

| briana a răspuns:

Daca vrei sa inchei o data aceasta situatie schimbati nr de telefon si sa vedem cum o sa te mai sune. Si sa nu te comporti urat cu fetele pentru ca te streseaza fosta. Daca continui asa nici o fata nu se va mai apropia de tine. Pt inceput dai ocupat de fiecare data cand te suna nu i mai rasp la mesaje si daca te suna d pe alt nr inchidei imediat ce i auzi vocea. O sa inteleaga daca vezi ca nu intelege atunci ia-ti alta cartela si gata. Fata nu e proasta ea doar e indragostita de tine si incearca sa refaca relatia.

| Stef_3025 a răspuns:

Cred ca ai o problema! Pai daca din cauza unei fete care, vorba ta, te-a cicălit o perioada de timp, ai ajuns sa urasti toate vetele, esti dus... Am avut si eu un prieten care a patit la fel, s-au certat, si-au impartit vorbe care mai de care, iar el a ales sa nu o mai bage in seama, sa uite ca ea exista. Si nu mai are treaba deloc, sa urasca alte fete sau ceva de genu... Si da, fosta e putin *******! Bafta!