| MaXSp3ed a întrebat:

Sal, am in pod la casa un cuib de viespi de lemn ( gargauni)
Ma puteti ajuta cu idei. cum sa scap de el, va rog seriozitate :P am cateva poze pe : http://www.scuteristi.ro/idei/17851-dati-mi-o-idee.html

Răspuns Câştigător
| iuly_9446 a răspuns:

Nu am multa experienta, dar am incercat urmatoarea metoda ce a dat rezultate: am pus in apropierea stupilor, mai exact intr-un pom, un PET cu solutie de apa cu zahar sau miere inauntru. Aceasta este o veritabila capcana pentru viespi, iar albinele nici nu se atinge de ea. Bafta.

1 răspuns:
| MaXSp3ed explică:

Acu e frig, si nu ies,