| KoWalSky a întrebat:

Sal, am parul usor ondulat dar vreau sa fie drept, ce trebuie sa fac? sa nu spuneti sa ma dau cu placa pentru ca eu vreau sa il am drept permanent.

Răspuns Câştigător
| Dulke a răspuns:

O data ce il vei indepta de mai multe ori cu placa o sa il arzi bine inteles chiar si daca placa are ceramica iar parului o sa ii scada din volum si buclele se vor strica iti zic eu ca sunt creata si dpa ce m-am facut de 2 ori ca placa parul nu mai statea cret si am fost nevoita sa ma tund sa se increteasca din nou

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Incearca cu ceara de par

| Ioana2518 a răspuns:

Pai, te duci la un coafor, si ti-l faci drept permanent. Asa cum unele persoane isi fac parul permanent cret! Funda?:X

| BrokenBarbie a răspuns:

happy te dai cu placa

| duduloi a răspuns:

Exista la coafor o chestie cu care ti-l indreapta si o sa inceapa sa creasca drept dar la un anumit interval de timp va trebui iar da te duciwinking
eu am o prietena care are parul fff cret si s-a dus la coafor si si-a indreptat bretonul si cateva suvite- arata chiar misto :0 si a tinut- cam o luna( dupa aia nu am mai vazut-o) big grin

fundabatting eyelashes