| xFaith a întrebat:

Exista sa-ti indrepti parul permanent?
Eu am parul ondulat si`l intind mereu cu placa dar nu pot face asta la nesfarsit ca imi ard parul (nu ca nu ar fi )
Iar samponul si balsamul pentru par drept nu ma ajuta

Va rog sa`mi spuneti daca se poate sa-ti indrepti parul permanent

>---Daw Fuunda!

3 răspunsuri:
| Isa a răspuns:

Da se poate dar trebuie sa te duci la un salon de coafura si sa ti-l faca special pentru asa ceva pentru ca daca nu ii zici nu ti-l face permanent.Si la salonul spa merge doar ca este mult mai scump desi este scump si la un salon de coafura. sper ca ti-am fost de ajutor. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...cauta pe net samponul: shampoo... el te va ajuta sa ai parul drept si o saptamana! eu il am si e foarte bun!

| Maria_4922 a răspuns:

M.am uitat si eu pe un site si am vazut ca cica la salon poti sa tsi. l indrepti permanent ( indreptarea permanenta tsinand 3 luni ) si costa 60-70 lei` thinking Si eu vreau sa am parul drept sad ca nu-l mai suport pe al meu crying sta in toate directiile sad si de indreptat cu placa.nici gand...deja mi.am nenorocit parul :O