| Treble995755 a întrebat:

Sal.am si eu o problema.cand incerc sa deschid steamul imi scrie FATAL ERROR:FAILED TO LOAD PLATFORM MODULES... ce inseamna asta? de la ce poate fii? si cum o repar? adica ce e de facut? care se pricepe plss spuneti-mi si mie(am windows vista). scuze categoria.mersi

1 răspuns:
| elNino212 a răspuns:

De obicei cand pateam asa ceva cu steamul faceam in felul urmator: ti apasat Ctrl+Alt+Delete, te duci la processes, dupa care dai click dreapta pe Steam.exe si End Process. Voila! La mine functiona. Sper ca am fost de ajutor.