| lucy1234 a întrebat:

Sal
Am un telefon si din cauza foliei protectoare s-au facut niste bule. Daca dau cu degetul nu se duc.Cum sa fac fara sa scot folia ca apoi se zgarie si daca o scot nu se mai lipeste?

Răspuns Câştigător
| Karakter1 a răspuns:

Salut.Asa la toti se intimpla.Iti propun sa lipesti alta folie pentru ca se vind! Intreaba in magazinile unde se vind telefoane, accesoriile lor. Fundita? happy

2 răspunsuri:
| ßia a răspuns:

Nu ai cum. Eu zic sa iti cumperi alta folie exista la magazinele de telefoane si nu-i asa scumpa.big grin

| vladmR a răspuns:

Bulele alea s-au format ca tot te-ai jucat cu folia
nu prea poti face nimic, ori treci cu vederea ori o scoti si pui alta