| AndrikNebunik a întrebat:

Sal!

anul trecut, intra 4, am aflat ca un baiat ma place din clasa a 1.( mi-a spus colega-sa de banca). eu nu il placeam pana ce am auzit asta. am inceput sa-l plac din ce in ce mai mult si chiar am remarcat adevarul ca si el ma place.
faza e ca el e mai timid cu relatiile, de amici suntem ok, dar nimic mai mult. il vad cum se uita la mine in timpul orelor... face glume, etc. dar nu ma abordeaza in niciun fel, iar eu sunt prea timida.
cum sa fac sa fim impreuna?!
PS. nu vreau sa afle nimeni de noi ca am mai patit-o...( toti cu ochiii pe noi)!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Că ați pățit-o?
Comunicarea vă lipsește vouă.
Vorbește tu cu el că doar nu te mănâncă.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Eu te-as sfatui sa-ti vezi de scoala in continuare. Ai timp si de relatii pe viitor. Sunteti amuzanti, nu v-au dat bine mugurii si voua va arde de relatii. Pardon, "relatii"...

| alin a răspuns:

Ai de capul meu deja din clasa a 5 se incep mai nou relatile...nici nu stiam pe vremea aceea cei aia o relatie.

Mult noroc va doresc

| PandaCrusher a răspuns:

Sparge tu gheatsa.
Vorbiti pe mess, dupa 3-4 subiecte intreba-l chestia asta cu placutul.
Dupa asta toate vin de la sine :d.
SUCCES! happy

| Adelina04 a răspuns:

Tu esti retardata?
Scuza-ma dar nu ma pot abtine. Eu una daca as avea probleme mintale nu m-ar lasa ai mei sa stau la calculator.
Du-te fato si joaca-te cu papusilestraight face