| Azazell a întrebat:

Salhappy As vrea sa va intreb daca stiti cumva daca se poate sa devii antrenor de footbal, chiar daca nu ai jucat la profesionisti? Eu am jucat in liga 4 un sezon (am 17 ani), iar de curand echipa s-a desfiintat si ne-a dat afara...Nu cred ca voi gasi echipa sa joc in liga 4 pe Bucuresti? Oare as putea sa devin antrenor de footbal cu Academia de E F si Sport +Scoala de antrenori?, dupa 25 ani incolo? Care sunt cerintele minime pentru a devenii antrenor?

1 răspuns:
| Maria_Deny_1997 a răspuns:

Sincera sa fiu nu prea ai sanse, dar daca zici ca esti dispus sa faci scoala Da sa-r putea.Sutezi mai bine ca LionelMessi?