| Lora1 a întrebat:

Aseara am mers in disco iar inainte de asta am mers in club. Dupa cateva minute niste baieti nea-u vazut si au venit la masa noastra doar pentu ca era o prietena de-a mea cu forme...s-o pus circa 9 baieti doar cu 3 fete thinking Eu la un moment dat am vrut sa plec si prietenele mele au plecat iar eu am ramas ultima si cand sa dau sa plec un baiat mi-a dat cu palma la funda. Faza e ca baiatul ala vorbeste urat cu mine si ma injura cand ma vade.Dar aseara nu stiu ce l-a apucat.Sincer nu ma asteptam la asa ceva din partea lui.Ce credeti ca inseama? App am 15 ani!

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Pur si simplu se distra pe seama ta. Tu nu vezi ca el, ca toti ceilalti, cauta,, prada"? Vrea sa se culce cu tine, ca apoi sa spuna tuturor. Nu ceda!

| Titi_7923 a răspuns:

Pune mana pe carte si lasa discotecile

| TomiiiTza a răspuns:

Inseamna ca isi bate joc de tine. Eu in locu tau il rupeam in 7.

| Jakline a răspuns:

Era bat, la sigur happy

| PedroStyle a răspuns:

Vrea sa te "vrajeasca" ca apoi sa ajungi in pat la el, scurt si la obiect!