| HubbaBubBa_1414 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care beau si fumeaza?(intrebare in special pentru baieti) adica zilele astea am fost la un concert si am mers ca mai multi si eu am facut cam urat...

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

O fata putin afumata poate fi foarte draguta, amuzanta, idk. Dar daca nu-si cunoaste masura, ajunge sa fie mai rau vazuta decat un baiat, chiar daca nu face nici jumate din cat face el. Despre fumat eu nu am o parere buna, dar daca as fuma si eu atunci parerea mea ar fi diferita. thinking

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Intrebarea este cat beau si cat fumeaza? Nu vad o problema in a bea un pahar, doua de bere. Acum fiecare isi are limitele si stie cat poate duce. Nu am nimic impotriva atata timp cat persoana care a consumat ramane om.

| curiozitatea a răspuns:

Nu`i bine!

| RXN a răspuns:

Sunt fata, fosta consumatoare ocazionala de alcool si fumatoare ocazional.laughingRecunosc, nu-mi plac tipele turmentate, desi, spre rusinea mea si eu am avut destule experiente din astea, de aceea nu mai vreau sa beau deloc. O singura data m-am imbatat intr-un loc public, si atunci cel mai rau pentru ca eram si obosita, nemancata si cu nu stiu cate shoturi de votca, m-a vazut si mama, saraca si de atunci mi-e mult prea rusine sa beau mai mult de o bere, un shot sau mai stiu eu ce, dar oricum, putin. Duc mult in general, dar prefer sa nu mai fac asta. M-am imbatat doar de doua ori, in general stiind cand sa ma opresc ca sa merg pe propriile picioare, nu carata de altii.Am vazut si eu la randul meu, lucida fiind, amici ametiti bine si uneori nu-mi vine sa cred ca am facut si eu asa.
In locuri private si cu cine trebuie cu tine, mai merge. Te matolesti linistit, stii ca nu o sa te faca nimeni posta, ca ai unde sa dormi, ca ai zeama de varza si un dus rece la indemanalaughing, dar in locuri publice, nu. Mi se pare rusinos sa te imbeti in public, fata fiind.Ametita putin, poate fi amuzant, dar nu beata.
Cu fumatul, nu stiu, nu mi-a placut niciodata fumatul pe strada, in rest, nu am nimic impotriva nimanui.

| gabitzu_8696 a răspuns:

Mai mai, HubbaBubBa laughing

| ThrustMe a răspuns:

...depinde la ce varste

| NoBoDy_9140 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic parerea mea:e viata lor pot sa aiba stilu lor de viata pot sa se si drogheze fiecare are stiul lui de viata (e din articole de pe net) sper ca te-am ajutat :*