| Some0ne a întrebat:

Sal happy cine stie un program de vazut emisiunele tv online? adica programul ala gen "televizor la calculator" daca ma intelegeti laughing fundita pentru cel mai bun program love struck:Xlove struck
p. s. : sa fie gratuit :p

6 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Pai il downloadezi de aici --> http://www.1tvonline.net/ numai ca il downloadezi pe internet explorer si dupa ce l-ai downloadat ii dai un restart, iar apoi cand sa pornesti internet explorer observi o bara si scrie 1online tv si pe bara scrii wach... etc. si sunt toate programele inclusiv si alea channel!

Răspuns utilizator avertizat
| MMihai a răspuns:

Http://www.dolcetv.ro/#tv-live-Baby-TV-117

Sau cu Google cauți _________Http://www.dolcetv.ro/
Dacă lucrezi cu Linux ca mine, poți vedea mai puține site-uri ale televiziunilor românești online.

Sau cumperi Tv tuner extern, care poate lucra și fără calculator și diverse antene și vezi emisiuni Tv pe monitorul calculatorului.

| Tlbi a răspuns:

Uite aici cel mai bun program de vazut TV online gratuit: http://xux.ro/program-de-vazut-tv-online/

| An0nimulFiR33NoSTRES a răspuns:

Scire pe google, tv gratis Romania si iti zice sa downloadezi o chestie, o downloadezi, o instalezi intri iar pe google, si intr-o bara o sa-ti apara tv online sau ceva. de genu, dai acolo si iti alegi programul, si este gratuit! funda?

| Giuliaaa282 a răspuns:

Eu il am si e foarte bun.Scrie pe google asa "PBX TV download".
Sper sa-ti fie de folos raspunsul meu.
Fundita?