| Fifylici a întrebat:

Sal dragi prieteni!
as vrea sa i fac un cadou profei mele de engleza si nu stiu ce sa i iau
am observat ca i plac mult fluturii fac parte din ea si ma gandeam sa i cumpar ceva care sa aiba legatura cu fluturii voi aveti vreo idee?

7 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Mie imi plac foarte mult fluturii si am primit cadou un tablou, destul de maricel, iar in interior erau 2 fluturi adevarati(la fel ca la insectar)

uite un fel de model: http://s2.zoot.ro/ca/61/56621/product82719_big.jpg

| Fifylici explică:

As vrea ceva mai delicat sau dati orice lata idee despre ce as putea sa i cumpar

| unavailiable93 a răspuns:

Un buchet de flori e cel mai potrivit cadou pentru o profesoara, si daca incerci sa il personalizezi un pic, de ex hartie cu fluturi sau un fluturas artificial pus pe una dintre flori, ar fi frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| AlinutzaRouz a răspuns:

Intradevar e frumos allinna, cred ca-mi comand si euwinking

daca nu vrei asta Cristiana, ai putea sa te plimbi putin prin magazine si sa cauti ceva bratari, sigur gasesti, sau un lantisor cu fluturas, ar fi tare.

Succes

Aurora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:-OM5LZGQVKwJ:...clnk&gl=ro