| step213 a întrebat:

eu sunt nascut pe 6 august ...prietena mea e pe 6 septembrie si suntem impreuna de pe 6 octombrie...credeti ca toti acesti 6 inseamna ceva? iar apoi.

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Da, poate ca acest nr va guverneaza destinul, spun asta ca asa am auzit ca daca sunt multe coincidente cu un nr, inseamna ca are ceva legatura cu tine... poate ca este nr vostru norocos, sau poate e pura coincidenta, dar e cam prea mare coincidentahappy...

| yellowalien a răspuns:

Ce tare rolling on the floor)
La cat mai multe luni impreuna! happy... poate ajungeti chiar la 666 laughing

kratos
| kratos a răspuns:

Eu o consider o simpla coincidenta. Nu cred in numerologie.

| xibalba a răspuns:

Da, esti urmarit de cifra 6. Uite, si la user ai : step213. 2+1+3=6. laughing E pura coincidenta, stai linistit. happy

Janina
| Janina a răspuns:

Aveti un numar norocos tongue sper ca nu bateai apropoul la prostia aia cu 666 laughing

| marsy a răspuns:

Sora mea e pe 6 august tongue nr ei de tel include trei de 6.
Se spune ca aceasta cifra e ghinionista!

| Ruxyana a răspuns:

Ii posibil ca numarul 6 sa fie nr vostru norocos...hee heetonguetongue

| night_crawler a răspuns:

Destinul...

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

E numarul vostru norocos big grin
Ps: inainte sa raspund eu aveai 6 raspunsuri primite big grin

| putzulica a răspuns:

Si ce conteaza daca nu lasati pe nimenis a intre intre voi nici macar pe voi!hee hee nu se va intampla nimic rau s-au bine e doar o simpla coincidenta cum a spus si kratos

| picard a răspuns:

Da! copilul vostru va fi antihristul! laughing)
serios acum oameni buni! dati-o incolo de treaba cu prostiile astea cu cifra satanei, cip-urile stanei, antihristul, iisus din ceruri si ziua de apoi! cand omul se va lepada povara religiei atunci o sa inceapa sa traiasca cu adevarat!